در این مقاله در فروشگاه تجهیزات ضد انفجار ایمن برق پارسا قصد داریم به معرفی شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار در ایران و همچنین خارج از ایران بپردازیم.تجهیزات ضد انفجار یکی از واجبات محیط ها و مکان های صنعتی و پرخطری همچون صنعت نفت، گاز،پتروشیمی، صنایع شیمیایی، معادن،سکو های نفتی و... می باشد که با استفاده از آن ها می توان از انفجار ها و آتش سوزی های هولناک جلوگیری کرد.

معرفی شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار ایرانی

شرکت های زیادی در زمینه تولید تجهیزات ضد انفجار در ایران و خارج از ایران وجود دارند که معتبر ترین و معروف ترین آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.برای خرید تجهیزات انفجار پیشنهاد می کنیم با این برند ها و شرکت ها آشنایی پیدا کنید.

شرکت مهندسی زرین نگار فارس

شرکت زرین نگار فارس یکی از تولید کنندگان انواع تجهیزات ضد انفجار برتر در کشور و خاورمیانه می باشد که با بهره مندی از متخصص های بسیار حرفه ای، موفق شده است در زمینه تولید تجهیزات برقی ضد انفجار قدمی شایسته برداشته و انواع تجهیزات روشنایی ضد انفجار را به همراه لوله و اتصالات ضد انفجار را تولید و به بازار عرضه نماید.

شرکت ایمن برق پیشرو

شرکت ایمن برق پیشرو

شرکت ایمن برق پیشرو، یکی از شرکت های مطرح و معتبر در زمینه تولید و ارائه بهترین تجهیزات ضد انفجار در ایران می باشد.این شرکت تجهیزات روشنایی ضد انفجار  را در برندهای اشتال و سکومک به بازار عرضه کرده و بسیاری دیگر از این تجهیزات حساس را برای مراکز دولتی، بهداشتی درمانی و پالایشگاهی تولید کرده است.ایمن برق پیشرو یکی از بهترین شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار در ایران و خاورمیانه می باشد.

شرکت ماشین سازی شمال پیروز

شرکت ماشین سازی شمال پیروز

شرکت ماشین سازی شمال پیروز با تمرکز بر ساخت تجهیزات الکتریکی برای استفاده در جوهای بالقوه انفجاری که در شهر سلمانشهر در شمال استان مازندران در ایران قرار دارد، طراح تولید و عرضه کننده محصولات مورد استفاده در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و همچنین توزیع برق است.این شرکت از سال 1362 کار خود را شروع کرده و تلاش مستمری را برای نوآوری فنی و بهبود کیفیت در طراحی و ساخت طیف محصولات خود وقف می‌کند و در نتیجه گواهی‌هایی را برای تامین محصولات مرتبط‌تر برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با تجهیزات الکتریکی ضد انفجار اخذ کرده است.

ایرانیان وارم گروه منطقه آزاد انزلی

ایرانیان وارم گروه منطقه آزاد انزلی

در تاریخ 88/6/21 شركت ايرانيان وارم گروه منطقه آزاد انزلي به عنوان یکی از شعبه های رسمي وارم تكنولوژي چين با سرمايه ثابت سي ميليارد ريال در منطقه آزاد انزلي تاسيس شده است.شركت ايرانيان وارم گروه، از شرکت های زیرمجموعه وارم چين می باشد كه با استفاده از تکنولوژی ها و دانش روز دنیا، به یکی از تولید کنندگان قدرتمند انواع تجهیزات ضد انفجار و تامین کنندگان ممتاز در این صنعت تبدیل شده.این شرکت انواع تجهیزات روشنایی ضد انفجار و دیگر سیستم های مرتبط را در بازار ایران و منطقه تولید و توزیع می نماید.

شرکت نیرو گستر روزبهان

شرکت نیرو گستر روزبهان

این شرکت نیز یکی شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار و تامین کنندگان مطرح و نماینده شرکت F.H.F آلمان می باشد. این شرکت تلفن و سیگنالینگ های ضد انفجار و صنعتی،انواع تجهیزات روشنایی ضد انفجار و همچنین اتصالات ضد انفجار را تولید و به بازار ارائه کرده است.شرکت نیرو گستر روزبهان اکنون سهم بالایی را از فروش بهترین تجهیزات ضد انفجار در ایران دارد.

آدرس وب سایت: www.roozbehan.ir

شرکت برق و تاسیسات داریان

شرکت برق و تاسیسات داریان

شرکت برق و تاسیسات داریان نیز یکی از شرکت های فعال در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی است که با تجهیزات روشنایی ضد انفجار خود و دیگر تولیدات در این زمینه به یکی از شرکت های معروف و معتبر در کشور و خاورمیانه تبدیل شده است. این شرکت در ﺳﺎل 1370 بر اساس استانداردهای فنی داخلی و بین المللی و داشتن ﻧﯿﺮوي اﻧﺴﺎﻧﯽ ﻣﺘﺨﺼﺺ شروع به کار کرده است و اکنون یکی از تولید کنندگان بهترین تجهیزات ضد انفجار در ایران می باشد.
آدرس وب سایت: www.darianco.ir

توسعه قدرت اسپادان

توسعه قدرت اسپادان

شرکت توسعه قدرت اسپادان، در زمینه تامین و تولید تجهیزات روشنایی ضد انفجار ، اتصالات و پنل ضد انفجار و... با برخورداری از دانش روز و تجربه فراوان و با تیمی قوی و متخصص،توانسته است قدمی موثر در خود کفایی کشور در این حوزه بردارد. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ شروع کرده است و اکنون یکی از بهترین شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار در کشور به شمار می رود.

آدرس وب سایت: hshopsanat.com

شرکت نیک نور

شرکت نیک نور

شرکت نیک نور نیز یکی دیگر از تولید کنندگان انواع تجهیزات ضد انفجار به شمار می رود.این شرکت فعالیت خود را به عنوان یک تولید کننده در زمینه تولید پایه و برج های روشنایی از سال ۱۳۷۵ آغاز کرده است.در حال حاضر شرکت نیک ­نور به کمک نیروهای با تجربه و جوانان خلاق خود قادر است علاوه بر تولید سازه های روشنایی، انواع دکل (دکل دوربین-دکل پرچم –دکل صاعقه گیر و…) ، پل عابرپیاده، بیلبوردهای تبلیغاتی، هندریل پلهای روگذر و… را تولید کند.

شرکت فناور برق گلستان

شرکت فناور برق گلستان در سال 1381 تاسیس شده است و با سالها تجربه در زمینه تولید تجهیزات برقی- ارتباطی و ابزاری ضد انفجار فعالیت می کند. این شرکت در زمینه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته فعالیت داشته و بهترین خدمات را به ازای کارشناسان حرفه ای و شناخته شده ترین و پرافتخارترین سازندگان اروپایی ارائه کرده است. شرکت هایی مانند: Lelas، Auer، DNH، RCN، Mica، HKC و Akshar Exports که FBG سال ها نمایندگی انحصاری آنها در ایران بوده است. همچنین شرکت فناور برق گلستان می تواند کلیه محصولات Ex را از برندهای دیگر ثبت شده را در لیست فروش عرضه کند. 

آدرس سایت: fanavarbargh.com

شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار خارجی

شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار خارجی

شرکت های برتر تجهیزات ضد انفجار

 • R. STAHL AG
 • گروه برق مرچال Marechal Electric Group
 • سیستم های RAE (Honeywell)
 • Pepperl+Fuchs GmbH
 • گروه اینترتک PLC

شرکت R. STAHL آلمان

شرکت R. STAHL آلمان

R. STAHL دارای چندین دهه تجربه به عنوان ارائه دهنده محصولات، سیستم ها و خدمات برای حفاظت در برابر انفجار است. محصولات این شرکت از انفجار در مناطقی که مخلوط گاز-هوای انفجاری یا گرد و غبار که ممکن است رخ دهد جلوگیری می کند.این شرکت تجهیزاتی همچون باکس ضد انفجار،گلند های ضد انفجار و... را تولید می کند.شایستگی‌های این کمپانی توسط گواهینامه‌ها، تأییدیه‌ها و پتنت‌های بین‌المللی پشتیبانی می‌شوند که امکان استفاده از محصولات را در سراسر جهان فراهم می‌کند.

شرکت Troyex Exproof Equipements هلند

شرکت Troyex Exproof Equipements

شرکت Troyex Exproof Equipements که در سال 2017 در Balikesir ترکیه تاسیس شد متعلق به شرکت تجهیزات الکتریکی بدون شعله ONEX است.
تخصص این شرکت در ساخت تجهیزات ضد انفجاری همچون لامپ های ضد انفجار،پنکه های ضد انفجار،پروژکتورهای ضد انفجار،نورافکن های LED ضد انفجار،چراغ فلورسنت ضد انفجار و موارد دیگر می باشد.

شرکت Höntzsch آلمان

این شرکت در سال 1966 تاسیس شده است و از سال 1976 به بعد برای توسعه،تولید و توزیع محصولات نوآورانه و پیشگامانه در بخش اندازه‌گیری جریان کار کرده است و یکی از بخش های گروه DMT GmbH & Co. KG در Essen بوده است.

شرکت Schultze RiRo آلمان

شرکت Schultze RiRo آلمان

Schultze RiRo یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید بخاری های لوله پره دار جهت محافظت از سیستم های ظریف در برابر یخ زدگی فعالیت می کند. در تولید این بخاری های تجاری و صنعتی تمام معیارهای کلاس حفاظتی IP 66/67 را به طور کامل رعایت می شود.

برای آشنایی با زون بندی مناطق خطرناک و تجهیزات ضد انفجار کلیک کنید.

شرکت Thorne & Derrick International انگلستان

شرکت Thorne & Derrick International انگلستان

Thorne & Derrick International تولید کننده تک منبعی تجهیزات الکتریکی، مکانیکی، فرآیندی و ابزار دقیق می باشد.این شرکت  خدمات برجسته ای را به مشتریان بریتانیایی و بین المللی ارائه می دهد و در زمینه تولید ابزار دقیق فرآیند،آبگرمکن‌های ضد انفجار،شیرهای برقی شیلنگ،باکس های ضد انفجار و... فعالیت دارد.

شرکت BARTEC آلمان

شرکت BARTEC آلمان

BARTEC یک تولید کننده پیشرو در تجهیزات ضد انفجار است. مجموعه محصولات BARTEC از فناوری اندازه گیری ،تجزیه و تحلیل پیچیده از طریق راه حل های نوآورانه فناوری گرمایش تا اجزای ضد انفجار و سیستم های اتوماسیون، کنترل و ارتباطات را شامل می شود.این شرکت در طیف گسترده ای از صنایع از جمله نفت و گاز، شیمیایی، پتروشیمی، معدن و داروسازی فعالیت می کند. BARTEC در سطح جهانی فعالیت می کند و دفتر مرکزی آن در Bad Mergentheim، آلمان است.

شرکت XIANGFANG EXPLOSION-PROOF چین

این شرکت در سال 1991 تاسیس شده است و متخصص در ساخت و توسعه لوازم الکتریکی ضد انفجار، لامپ های ضد انفجار، لوازم برقی ضد انفجار و ضد خوردگی، لوازم الکتریکی ضد انفجار گرد و غبار،اتصالات لوله ضد انفجار، فن های ضد انفجار و... می باشد.قابل ذکر است که این شرکت دارای بیش از 150 سری و بیش از 1860 مشخصات محصول است که همگی بر اساس آخرین شاخص های استاندارد طراحی شده اند.

دیگر شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار

 • FRIEDRICH SCHULTZE GMBH آلمان
 • H. TIMM ELEKTRONIK GMBH  آلمان
 • VISAN CRANE ترکیه
 • A2S فزانسه
 • ELMAC TECHNOLOGIES انگلستان
 • Hungary مجارستان
 • SUREALL TECHNOLOGY LIMITED سنگاپور
 • REZONTECH کره جنوبی
 • DEG اکریان
 • و...

جمع بندی

تجهیزات ضد انفجار را باید حتما در محیط ها و مکان های پرخطری که مستعد انفجار هستند استفاده شود،تا از خطر های و اتفاقات جبران نا پذیر جلوگیری شود.تجهیزات ضد انفجار در دسته ها و برند های مختلفی در بازار موجود می باشند.در این مقاله سعی شد شرکت های تولید کننده تجهیزات ضد انفجار ایرانی و خارجی را به شما عزیزان معرفی شود. برای خرید تحهیزات ضد انفجار نیاز هست که این برند ها و شرکت ها را بشناسید و مطابق با نیازتان این تجهیزات را خریداری کنید.

برای خرید تجهیزات ضد انفجار در انواع برند ها می توانید به وب سایت ایمن برق پارسا مراجعه کرده و با مشاوران ما تماس بگیرید.

شماره تلفن جهت مشاوره در خرید: 09171116058

مقالات پیشنهادی:

تجهیزات ضد انفجار چیست؟

آشنایی با زون بندی مناطق خطرناک و زون بندی تجهیزات ضد انفجار