شرکت اندرس هاوزر (Endress+Hauser)، یکی از تولید کننده های صنعتی در جهان است که ابزار صنعتی و تجهیزات اتوماسیون فرایند را تولید می کند. این شرکت در بازار ابزار صنعتی فعالیت می‌کند و در سرتاسر جهان نمایندگی دارد. شرکت اندرس هاوزر تجهیزات ابزار دقیق همچون ابزارهای اندازه گیری سطح، جریان، چگالی، فشار و دما را تولید می‌کند. این شرکت همنچنین طیفی از ابزارهای سنجش و اندازه گیری متغیرها در کیفیت آب مانند pH/ORP، رسانایی، اکسیژن محلول و تیرگی آب را تولید می‌کند. ابزارهای مورد استفاده در محیط‌های خطرناک و شرایط سخت و دشوار از دیگر محصولات تولیدی این شرکت هستند.

در ادامه به معرفی شرکت اندرس هاوزر به صورت کامل خواهیم پرداخت.

تاریخچه شرکت اندرس هاوزر (Endress+Hauser)

در سال 1953، دو مرد به ظاهر متفاوت گرد هم آمدند تا یک شرکت جدید را در یک آپارتمان خصوصی در لوراخ آلمان راه اندازی کنند: یکی مهندس سوئیسی، گئورگ اچ اندرز، تنها 29 سال، قد بلند و قوی. دیگری لودویگ هاوزر، مدیر بانک 58 ساله آلمانی بود که به وضوح پیرتر و لاغرتر بود. با این حال، این شرکای تجاری نامحتمل کاملاً مطابقت داشتند. دیدگاه اندرز و احتیاط هاوزر سنگ بنای موفقیت بود. مهندس جوان به وضوح فرصت هایی را دید که فناوری جدید اندازه گیری سطح الکترونیکی باید ارائه دهد. تا آن زمان، مقادیر اندازه گیری شده باید با دست خوانده و اندازه گیری می شد. بانکدار باتجربه رویکردی دقیق به کسب و کار در پیش گرفت و شرکت را به راحتی در سال های پرتلاطم اولیه هدایت کرد.

اندرس هاوزر

سرمایه اولیه L Hauser KG 2000 مارک آلمان بود. اولین "امکانات عملیاتی" در اتاقی در آپارتمان هاوزر در لوراچ بود. اتفاقاً، این شرکت به نام همسر لودویگ هاوزر، لوئیز نامگذاری شده است: ثبت تجارت در 10 فوریه 1953 او را به عنوان سهامدار فهرست می کند. این شرکت برای اولین بار با نام Endress+Hauser در سال 1957 تجارت کرد. گئورگ اچ اندرز این شرکت را به مدت چهار دهه رهبری کرد. او بازارها و زمینه های کاربردی جدیدی را باز کرد، شرکت را توسعه داد - متخصص در اندازه گیری سطح و تامین کننده راه حل های کامل برای صنعت پردازش شد. در سال 1995، زمانی که او مدیریت شرکت را به دومین پسر بزرگ خود، کلاوس سپرد، کسب و کار پشتیبان به یک شرکت جهانی با 4300 کارمند تبدیل شد.

کلاوس آندرس (*1948) به طور هدفمند کار پدرش را ادامه داد و توسعه داد و به مرور زمان نشان مدیریتی خود را بر جای گذاشت. او با درک اهمیت راه حل های خدماتی و تجاری، با موفقیت با چالش های جهانی شدن و فروش و تولید بین المللی مقابله کرد. کلاوس اندرس به تعهد خود به فرهنگ قوی شرکت ادامه داد و روی یک منشور خانوادگی کار کرد که در آن خانواده سهامدار اظهار داشتند: Endress+Hauser باید یک شرکت خانوادگی باقی بماند.

در سال 2014، ماتیاس آلتندورف (متولد 1967) به عنوان مدیرعامل Endress+Hauser منصوب شد. کلاوس آندرس به عنوان رئیس به هیئت نظارت منتقل شد. متخصص تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی Analytik Jena قبلاً بخشی از گروه در آن زمان بود. خریدهای بیشتر تجزیه و تحلیل فرآیند و اندازه گیری پارامترهای کیفیت را افزایش داد. علاوه بر این، ماتیاس آلتندورف دیجیتالی شدن را در محصولات، در تعامل با مشتری و در فرآیندهای تجاری ترویج داد.

در سال 2024، کلاوس آندرس به مشارکت فعال خود در تجارت خانوادگی پایان داد و مسئولیت خود را به عنوان رئیس هیئت نظارت به ماتیاس آلتندورف سپرد. مدیر عامل جدید این گروه دکتر پیتر سلدرز است که قبلاً مدیر عامل مرکز صلاحیت برای اندازه گیری سطح و فشار بود. ساندرا گنگ و استیون آندرس، دو عضو نسل سوم، نماینده خانواده در هیئت نظارت خواهند بود. کلاوس آندرس به عنوان سهامدار و رئیس شورای خانواده که در مورد مسائل مهم در روابط بین خانواده و شرکت تصمیم می گیرد، به ارتباط نزدیک با شرکت ادامه خواهد داد.

امروزه Endress+Hauser تامین کننده پیشرو در فناوری اندازه گیری و اتوماسیون برای فرآیند و آزمایشگاه است. این شرکت با حدود 17000 کارمند، فروش 3.7 میلیارد یورویی در سال 2023 داشته است. مراکز تولید Endress+Hauser در چهار قاره تولید می کنند.

شرکت اندرس هاوزر دارای شبکه‌ای متشکل از ۱۰۰ شرکت در ۴۴ کشور است. در سال ۲۰۱۷، حجم فروش خالص این گروه صنعتی ۲٫۲۴۱ میلیارد یورو بوده است. تأسیسات تولیدی این شرکت در کشورهای آلمان، سوئد، فرانسه، بریتانیا، ایتالیا، جمهوری چک، روسیه، آفریقای جنوبی، ایالات متحده آمریکا، چین، هند، ژاپن و برزیل فعال هستند.

محصولات شرکت اندرس هاورز

محصولات شرکت اندرس هاورز

شرکت اندرس هاوزر از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ابزار دقیق می باشد. این کمپانی به صورت قدرتمند، فعال در تولید تمامی ابزار آلات دقیق صنعتی می باشد. انواع مختلف تجهیزات اندازه گیری با دقت بالا، همچون فلومتر ها، آنالایزر ها، سطح سنج ها، فشار سنج و دما سنج ها با بالاترین کیفیت و دقت در ابزار دقیق اندرس هاوزر، نمایندگی اندرس هاوزر تولید و عرضه بازار می شود.

در واقع محصولات شرکت اندرس هاوزر گستردگی زیادی دارد؛ به صورتی که تمام گونه های ابزار دقیق را در برمی گیرد.

  • دماسنج اندرس هاوزر: دماسنج اندرس هاوزر  یکی از تجهیزات دقیق اندرس، دما سنج اندرس هاوزر می باشد. این ابزار برای اندازه گیری دمای سیال در یک فرایند صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این ابزار، به صفحه ترانسمیتر دما و ترانسمیتر دما اندرس هاوزر مراجعه نمایید و از طریق نمایندگی اندرس هاوزر اقدام نمایید.
  • سطح سنج اندرس هاوزر: از دیگر گونه های ابزار دقیق اندرس، سطح سنج یا همان لول سنج می باشد. اندازه گیری سطح مخازن در فرایندهای صنعتی (تولید، پالایش و …) یکی از مهم ترین موارد است.چرا که در صورت سرریز شدن سیال از مخزن ایمنی به خطر خواهد افتاد و منابع و انرژی هدر خواهد رفت.همچنین اگر سطح سیال درون مخزن پایین تر از حد استاندارد نیز باشد، خساراتی به سیستم وارد خواهد شد، همچون خرابی پمپ ها.
  • آنالایزر اندرس هاوزر: برخی از صنایع برای تعیین خلوص مواد، اندازه گیری برخی ترکیبات شیمیایی و همچنین خواص فیزیکی ماده، از این دستگاه استفاده می کنند. 
  • فشار سنج اندرس هاوزر:
  • از دیگر دستگاه های تولید شده توسط شرکت ابزار دقیق اندرس، فشار سنج اندرس هاوزر یا مانومتر میباشد. این دستگاه برای اندازه گیری فشار در یک فرایند صنعتی استفاده می شود. در بسیاری از صنایع، برای به دست آوردن فشار قابل تحمل در یک مخزن، این دستگاه مورد نیاز است.
  • فلومتر اندرس هاوزر: برای اندازه گیری شدت جریان و یا سرعت عبور سیال از لوله ها و معابر، در بسیاری از صنایع به این دستگاه نیاز خواهد بود.

برای مشاوره در خرید تجهیزات ابزار دقیق با انواع برند های مختلف از جمله برند اندرس هاورز می توانید به وب سایت ایمن برق پارسا مراجعه کرده و با مشاوران ما تماس بگیرید.

شماره تماس:  09171116058