کال پوینت یا شستی اعلام حریق ضد انفجار THORN تورن

THORN CP830M Marine Exterior Call Point 514.800.506.T asg111 100% Positive Ratings asg111 ( 268)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کال پوینت یا شستی اعلام حریق  ضد انفجار THORN یک دستگاه شستی اعلام حریق است که در سیستم های اعلام حریق مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه دارای یک دکمه فشاری بوده که به کاربران اجازه می دهد تا در صورت ایجاد حریق،با سرعت بالا به سامانه های اعلام حریق خود اطلاع دهند.برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

کال پوینت یا شستی اعلام حریق  ضد انفجار THORN تورن

کال پوینت یا شستی اعلام حریق  ضد انفجار یک دستگاه اعلام حریق می باشد که برای فعال کردن سیستم اعلام حریق در صورت وقوع حادثه در محیط های صنعتی استفاده می شود. این دستگاه با طراحی زیبا و مدرن، قابل نصب در انواع محیط های صنعتی و غیز صنعتی را دارد.

کال پوینت یا شستی اعلام حریق  ضد انفجار THORN به صورت دستی فشار داده می شود تا سیگنال اعلام حریق به سامانه های مربوطه ارسال شود.با فشار دادن دکمه، چراغ LED روشن می شود و به همین ترتیب، پس از فشار دادن دکمه باید به سرعت محیط تخلیه شود تا در صورت وقوع حادثه، به افراد آسیب زده نشود.این کال پوینت ضد انفجار قابلیت تغذیه از باتری، در صورت قطع شدن برق را دارد.

مشخصات کال پوینت یا شستی اعلام حریق  ضد انفجار THORN تورن 

نقطه تماس دستی (mCP) سازگار با Apollo Discovery EN54–11:2001 بر اساس محدوده mCP معمولی KAC است. از نظر الکترونیکی و مکانیکی با نقاط تماس قبلی آپولو بر اساس محصول سری جهانی KAC سازگار است
اگر یک mCP فعال شود، پروتکل عادی را قطع می کند تا پاسخ سریع بدهد. یک ال ای دی هشدار تک رنگ دو رنگ روی نقطه تماس ارائه می شود. این LED، مستقل از نقطه تماس، توسط آدرس هر نقطه تماس در مرحله راه اندازی با استفاده از یک سوئیچ DIL هفت بخش کنترل می شود.

پانل کنترل و ممکن است تنظیم شود تا هر بار که نقطه تماس را جمع آوری می کند چشمک بزند. هنگامی که نقطه تماس فعال شده و به آلارم ارسال می شود، LED قرمز روشن می شود. در نسخه های جدا شده یک LED کهربایی/زرد نشان می دهد. دارای یک اتصال کوتاه در سیم‌کشی حلقه دو طرف نقطه تماس می باشد.
نقاط تماس را می توان از راه دور از طریق پانل با ارسال یک بیت واحد در پروتکل ارتباطی آزمایش کرد.
نقاط با ارائه مقدار 64 که مربوط به مقدار زنگ هشدار است پاسخ می دهند. پانل باید این پاسخ را به عنوان یک سیگنال آزمایشی تشخیص دهد و نباید زنگ هشدار عمومی را به صدا درآورد
نقاط تماس دستی Discovery با یا بدون جداکننده در دسترس هستند. هر نسخه با یک عنصر قابل تنظیم مجدد و یک جعبه پشتی برای نصب روی سطح به صورت استاندارد موجود است.
برای سهولت در نصب، نقاط تماس دستی Discovery با بلوک های ترمینال گیره دار و کانکتوری عرضه می شود که امکان تست تداوم را قبل از راه اندازی نقاط تماس فراهم می کند.
برای محافظت بیشتر در برابر عملیات تصادفی، یک پوشش لولایی شفاف با برچسب قفل به شماره قطعه 26729-152 موجود است که می تواند در نقطه تماس دستی نصب شود. لطفاً توجه داشته باشید که وقتی این درب با برچسب قفل نصب شده و محکم شود، نقطه تماس با EN54-11:2001 مطابقت ندارد.


جهت خرید این محصول و همچنین خرید تجهیزات ضد انفجار دیگر می توانید با مشاوران ما در فروشگاه ایمن برق پارسا تماس بگیرید.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...