فیوز مینیاتوری ضد انفجار اشتال CIRCUIT BREAKER

Miniature Circuit-Breaker IEC Series 8562

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کلید یا فیوز مینیاتوری ضد انفجار اشتال CIRCUIT BREAKER دارای محدودیت جریان خوب برای اتصال کوتاه و ظرفیت سوئیچینگ بالای 6 یا 10 کیلو آمپر هستند.این منجر به بار کم بر روی کابل ها و انتخاب پذیری بالا برای فیوزهای پایین دست می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این محصول بخش توضیحات را مطالعه کنید.

فیوز مینیاتوری ضد انفجار اشتال CIRCUITBREAKER

فیوز های مینیاتوری یا همان کلید مینیاتوری (Miniature Circuit Breaker) یکی از تجهیزات پرکاربرد الکتریکی می باشند که برای قطع کردن بار، حفاظت و ایزولاسیون در یک بخش مدار مثل موتورها، روشنایی، مدارهای کنترل و… استفاده می شوند. فیوز مینیاتوری ضد انفجار اشتال (CIRCUITBREAKER) تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی را در مقابل اتصال کوتاه و همچنین اضافه بار (عبور جریان غیر مجاز) محافظت میکند.

در واقع این فیوز ها یک وسیله حفاظتی می باشند که در تجهیزات و مدارات الکتریکی به کار می روند تا در زمان هایی که جریانی بیشتر از حد انتظار از وسیله عبور می کند مدار به سرعت قطع شود. قطع مدار در این شرایط باعث می شود سایر تجهیزات آسیبی نبینند.درصورتی که فیوز مینیاتوری مدار را به سرعت قطع نکند، امکان دارد حوادث و خسارات ناگواری رخ دهد.

تقسیم بندی فیوز مینیاتوری از نظر کاربرد

باید به این نکته توجه داشته باشید که فیوز های مینیاتوری از نظر کاربرد به چندین دسته تقسیم می شوند.قبل از خرید فیوز یا کلید های مینیاتوری به این دسته بندی ها و نوع نیازتان توجه داشته باشید.

  • فیوز مینیاتوری نوع B روشنایی: عموما در مصارف خانگی و روشنایی کاربرد دارند. 
  •  فیوز مینیاتوری نوع C موتوری: کاربرد های صنعتی دارند.
  • فیوز مینیاتوری نوع D ترانسفورماتوری: برای مصارف صنعتی خاص انند مولد های اشعه ایکس و یا ترانسفورماتورها استفادهمی شوند.
  • فیوز مینیاتوری نوع K قدرت: این فیوز های مینیاتوری برای حفاظت در مدارات قدرت ، ترانسفورماتور و موتور ها استفاده می شوند.
  • فیوز مینیاتوری نوع Z بسیار حساس: این فیوز های مینیاتوری زمانی که مقدار جریان عبوری از جریان نامی بیشتر شود در یک مدت زمان خاص طبق منحنی قطع ، فرمان قطع مدار را صادر می کند.

فیوز مینیاتوری ضد انفجار اشتال در چه مکان هایی استفاده می شوند؟

این کلید ها یا فیوز مینیاتوری در مدارهای فشار ضعیف همچون مصارف خانگی، روشنایی صنعتی، یا سایر کاربردهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های فیوز مینیاتوری ضد انفجار اشتال CIRCUITBREAKER

این فیوز های مینیاتوری دارای طراحی مدولار هستند و در نسخه های 1 تا 4 قطبی و برای جریان های نامی 0.5-40 A موجود هستند. انتشار حرارتی و مغناطیسی غیر قابل تنظیم عملکرد جداکننده مطابق با استاندارد  EN 60947-2 کلاس محدودیت انرژی 3 .


شما عزیزان می توانید برای مشاهده و خریداری انواع تجهیزات ضد انفجار با استاندارد ها و گواهی های معتبر به وب سایت ایمن برق پارسا مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...