منیفولد دو راهه رزمونت استنلس استیل ۶۰۰۰

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • سایز: ورودی/فرآیند این منیفولد ولو دو شیر 1/2 اینچ NPT م... این شیر دو راهه دارای خروجی / ابزار 1/2 اینچ NPT م... دریچه/تست این منیفولد ولو 1/2 اینچ NPT ماده است.
 • جنس: ستنلس استیل ۶۰۰۰
 • برند: رزمونت
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

منیفولد دو راهه رزمونت ( شیر آلات سوزنی ابزار دقیق ) با جنس استنلس استیل ۶۰۰۰ تولیدی شرکت سنگان با نام تجاری مانوترم که برای فیلتر کردن یا قطع و وصل کردن سیالات در لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات رامطالعه کنید.

منیفولد دو راهه رزمونت

شیرهای منیفولدی دسترسی‌های استانداردی برای ترانسمیتر‌های فشار و ترانسمیترهای اختلاف فشار هستند.با استفاده از یک شیر منیفولدی کنار تجهیزات ابزار دقیق می‌توان تعمیرات و یا کالیبراسیون این تجهیزات را بدون خاموشی خط انجام داد.برای چنین کاربردهایی عمدتاً سه دسته شیر منیفولدی دو راهه، سه راهه و پنج راهه وجود دارد.

منیفولد دو راهه رزمونت ( شیر آلات سوزنی ابزار دقیق ) با جنس استنلس استیل ۶۰۰۰ تولیدی شرکت سنگان با نام تجاری مانوترم که برای فیلتر کردن یا قطع و وصل کردن سیالات در لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.شیرهای منیفولدی دو راهه برای ترانسمیترهای فشار استفاده می‌شوند.

برای استفاده از این شیر برای کالیبراسیون، شیر مسدود کننده را بسته، درین را به یک مولد فشار بسته و عملیات تست فشار را انجام می‌دهیم. در این حالت نیازی به خارج کردن تجهیز از خط و خارج شدن خط نیست.منیفولد دو شیر روزمونت (Manifold Valve) یک نوع شیر چند راهی مخصوص می‌باشد.این ولو دو شیر متشکل از چند نازل یا چند شیر سوزنی است؛که کنترل آن‌ها به کمک یک مدار انجام می‌گیرد و می‌تواند مسیر جریان را به شکل دلخواه تنظیم و تغییر دهد.

منیفولد ولو دو شیر عمودی پیش دارای پارت نامبر P/N:C211130010 نیز می‌باشد.این منیفولد ولو پیش رو مناسب برای ترانسمیترهای اختلاف فشاری دارای بدنه مقاوم از جنس SS316 می‌باشد.در واقع منیفولد ولو ها بهترین انتخاب جهت ترانسمیتر فشار هستند؛و ساختار آنها به شکلی است که از یک شیر مسدود کننده و یک شیر تست یا تخلیه تشکیل شده است.

طرز استفاده از شیر منیفولد دو راهه رزمونت

در سمت راست و چپ منیفولد، دو شیر مسدود کننده و در وسط یک شیر تعادل ساز قرار دارد. یک شیر تخلیه به طور جداگانه در سمت چپ ترانسمیتر نیز وجود دارد.در وضعیت کار عادی دو شیر مسدود کننده باز بوده و اجازه میدهد فشار سیال فرایند به ترانسمیتر منتقل شود. شیر تعادل ساز به صورت محکم بسته شده به طوریکه سیال نمیتواند از سمت فشار بالا به سمت فشار پایین ترانسمیتر عبور کند. برای جداسازی فرایند باید ابتدا شیرهای مسدود کننده بسته شود سپس شیرتخلیه باز میشود تا سیال باقی مانده در ترانسمیتر نیز تخلیه شود.

مزایای استفاده از شیر منیفولد دو راهه رزمونت

شیر های منیفولد  در تعدادی از کاربردهای مختلف از جمله دستگاه های متحرک تا تجهیزات صنعتی سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. شیر های منیفولد در سیستم کنترل مایع و تنظیم ، بهبود کارایی و همچنین کاهش هزینه های مربوط به انرژی را نشان داده اند.

 • کوتاهی مسیر جریان که افت فشار و نوسانات گرمایی را کاهش می دهد و بهبود کلی بهره وری انرژی سیستم.
 • کاهش هزینه های مربوط به نصب و همچنین اتصالات مایع به دلیل طراحی ساده تر و جمع و جورتر.
 • حداقل رخداد نشت نفت به دلیل تعداد کمتر اتصالات ، کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری بعدی در برابر خستگی ، سایش و از دست دادن اتصالات.

کاربرد شیر منیفولد دو راهه

 • عمدتا برای خدمات عمومی کارخانه، دستگاه های استاندارد فشار و دستگاه های فشار دیفرانسیل، مقادیر فشار، تهویه، استفاده می شود.
 • شیرهای منیفولدی دو راهه برای ترانسمیترهای فشار (PRESSURE TRANSMITTER) استفاده می‌شوند.
 • یک شیر منیفولدی عمدتاً از یک شیر مسدودکننده و یک شیر تست و یا درین (DRAIN) تشکیل شده است.
 • از شیرهای منیفولد دو راهه عمدتا برای خدمات عمومی کارخانه، دستگاه های استاندارد فشار و دستگاه های فشار دیفرانسیل، مقادیر فشار، تهویه، استفاده می شود.

سایز شیر منیفولد دو راهه رزمونت

 • ورودی/فرآیند این منیفولد ولو دو شیر 1/2 اینچ NPT ماده است.
 • این شیر دو راهه دارای خروجی / ابزار 1/2 اینچ NPT ماده می‌باشد.
 • دریچه/تست این منیفولد ولو 1/2 اینچ NPT ماده است.


جهت خرید این محصول می توانید با مشاوران ما در تماس باشید و از همین صفحه اقدام به خرید کنید.همچنین جهت خرید تجهیزات ابزار دقیق می توانید به وب سایت ایمن برق پارسا مراجعه کنید.

شماره تماس جهت مشاوره در خرید

 09171116058

سایز
ورودی/فرآیند این منیفولد ولو دو شیر 1/2 اینچ NPT ماده است.
این شیر دو راهه دارای خروجی / ابزار 1/2 اینچ NPT ماده می‌باشد.
دریچه/تست این منیفولد ولو 1/2 اینچ NPT ماده است.
جنس
ستنلس استیل ۶۰۰۰
برند
رزمونت

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...